Проекти рішень
ТРИЦЯТА СЕСІЯ сьомого скликання

Про надання земельної ділянки у власність гр. Гладкому О.О.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Штець А.Р.
Про внесення змін в рішення селищної ради від 29.04.2016 року №102
Про надання земельної ділянки у власність гр. Олексюк Д.Р.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Лещенку А.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Кучеренко М.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Драгану В.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Драгану В.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для для ведення індивідуального садівництва гр. Заїкі Т.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Голян Л.Р.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Рибакову В.Ю.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стародуб Д.А.
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання земельної ділянки у власність гр. Незаймаю В.О
Про надання земельної ділянки у власність гр. Корінь О.Ю.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Берест О.М.