Проекти рішень
ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ сьомого скликання

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Андоньєву О.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бадражану М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рудю К.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Самар Ю.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сушку В.Ю.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сушко Ю.Ю.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Ісаєві Н.Ф.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Будяку Л.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Самару Ю.І.
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.12.1992 року №336
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Демурі Б.Ю.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лукінському Ю.М.
Про внесення змін в рішення селищної ради від 21.12.2018 року №617
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гриджук Г.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кіріченко З.А.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченку Є.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Псюку С.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Репелі І.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Репелі В.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Рузматовій О.С.
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання земельної ділянки у власність гр. Габриєлян А.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Рузматовій О.С.
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.03.2008 №243
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Блощаневич І.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Блощаневич І.В.