Проекти рішень
ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ сьомого скликання

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для для ведення індивідуального садівництва гр. Король Н.А.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Устинівському РСТ
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шпортню Ю.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в спільну часткову власність громадянам Король О.О. та Король Н.А.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Голян Л.Р.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Заїкі Н.В.
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 23.04.2019 року №671
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки
Про надання земельної ділянки у власність гр. Безпалому О.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Штець В.Ф.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Іващенку М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Запорожцю А.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пеньковій О.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Садовенко О.І.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Яременко Н.Г., гр. Яременко Ю. В.
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 26.12.2001 року №259
Про надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду
Про надання земельної ділянки у власність гр. Іващенку М.М.
.