Рішення Устинівської селищної ради1 сесія 7 скликання


Рішення-1-сесії-7-скликання


2 сесія 7 скликання


Рішення-2-сесії-7-скликання


3 сесія 7 скликання

Рішення-3-сесії-7-скликання


4 сесія 7 скликання

Рішення-4-сесії-7-скликання


6 сесія 7 скликання

Рішення-6-сесії-7-скликання

7 сесія 7 скликання

Рішення-7-сесії-7-скликання

8 сесія 7 скликання

Рішення-8-сесії-7-скликання

9 сесія 7 скликання

Рішення-9-сесії-7-скликання

10 сесія 7 скликання

Рішення-10-сесії-7-скликання

11 сесія 7 скликання

Рішення-11-сесії-7-скликання

12 сесія 7 скликання

Рішення-12-сесії-7-скликання

13 сесія 7 скликання

Рішення-13-сесії-7-скликання

14 сесія 7 скликання

Рішення-14-сесії-7-скликання

15 сесія 7 скликання

Рішення-15-сесії-7-скликання

16 сесія 7 скликання

Рішення-16-сесії-7-скликання

17 сесія 7 скликання

Рішення-17-сесії-7-скликання

18 сесія 7 скликання

Рішення-18-сесії-7-скликання

19 сесія 7 скликання

Рішення-19-сесії-7-скликання

20 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцятої сесії сьомого скликання від 02.02.2018 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „ Про селищний бюджет на 2018 рік ”
Помісячний розподіл іншої субвенції районному бюджету
ЗМІНИ ДО РОЗПОДІЛУ ВИДАТКІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА 2018 РІК
Джерела фінансування селищного бюджету на 2018 рік
"Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів селищного бюджету у 2018 році
Про сплату членських внесків до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України ”та Кіровоградського регіонального відділенням Асоціації міст України
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 05.07.2014 року №864
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 24.03.2016 року №81
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Бурі В.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Карпенко Н.А.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Григорчук Н.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Крива О.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гладкому О.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кожевник Л.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Курилку Г.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Новікову Л.В.
Про встановлення пам’ятного знаку
Про затвердження детального плану території (0,75 га) для розміщення складських приміщень по вул. Миру, 98а в смт Устинівка

21 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять першої сесії сьомого скликання від 19.04.2018 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік
Про внесення змін до рішення селищно ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання таустаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету
Граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету
Про затвердження Положення про електронні петиції
ПОЛОЖЕННЯ про електронні петиції
Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання
Про внесення змін до складу виконкому селищної ради
Про затвердження Статуту комунального підприємства «Комунальник» Устинівської селищної ради у новій редакції
СТАТУТ комунального підприємства «Комунальник» Устинівської селищної ради
Про затвердження програми з проведення робіт зі встановлення (зміни) меж смт Устинівка на 2018-2020 р.р.
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про скасування п.474 рішення Устинівської селищної ради від 22.11.1993 року №291
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 03.03.2009 року №379
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.09.2010 року №852
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Іващенко Л.Д.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іващенко Л.Д.
ППро надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кривій Г.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Левицькій Н.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ящишину Ф.І.
Про надання дозволу комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування в межах смт Устинівка Устинівського району Кіровоградської області
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення індивідуального садівництва гр. Мангасаряну Г.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення індивідуального садівництва гр. Мангасаряну Е.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Андріасяну А.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Абрамян М.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Олійник О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ращенко І.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Руденко Ю.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шатрову В.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Середенку О.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування Устинівській районній раді
Про надання земельних ділянок у власність гр. Абрамян М.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Вуйченку Ю.П.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Гуземі О.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Ковальчук В.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Рябовол Л.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Рябовол П.К.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Стеценку М.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Жук Л.В.
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки

22 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять другої сесії сьомого скликання від 30.05.2018 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2018 року
Про внесення змін до програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації тех.- ногенного та природного характеру на те- риторії селищної ради на 2018 -2020 роки
Показники продукту селищноїкомплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Устинівської селищної ради на 2018-2020 роки
Про затвердження вартості харчування та встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі
Про надання планової відпустки селищному голові
Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2019 рік в смт Устинівка
ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО,ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1
ПП О Л О Ж Е Н Н Я про земельний податок на 2019 рік
СТАВКИ земельного податку
Порядок сплати єдиного податку
Фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців для першої групи платників єдиного податку
Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Зміни до доходів селищного бюджету на 2018 рік
Джерела фінансування селищного бюджету на 2018 рік
ЗМІНИ ДО РОЗПОДІЛУ ВИДАТКІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА 2018 РІК
Міжбюджетні трансферти з селищного бюджету місцевим/державному бюджетам на 2018 рік
Помісячний розподіл іншої субвенції районному бюджету
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 03.03.2009 року №379
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для для ведення садівництва гр. Андонівій І.А.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для для ведення садівництва гр. Мулику Д.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Берест О.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Устинівській районній раді
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання земельної ділянки у власність гр. Халіляну С.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Ящишину Ф.І.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Ткаченко Л.С.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки

23 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять третьої сесії сьомого скликання від 26.06.2018 р.
Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи

24 сесія 7 скликання

Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Демчук О.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лещенку А.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кудіновій О.Г.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Штець А.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дергільовій Т.Ю.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Демчук О.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Корніченко З.Ф.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кудінову В.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кудінові О. Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мотенко В.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченку А.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Штець А.Р.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Будяку Л.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Котовій Н.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Кривій Г.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Тараненку А.А.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Ящишину Ф.І.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки

25 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять третьої сесії сьомого скликання від 27.07.2018 р.
Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад
Про добровільне об’єднання територіальних громад

26 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять третьої сесії сьомого скликання від 07.08.2018 р.
Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад
Про добровільне об’єднання територіальних громад

27 сесія 7 скликання

Про добровільне об’єднання територіальних громад
Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад
Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 29.08.2017 року №321
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кулакевичу Р.Я.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для для ведення індивідуального садівництва гр. Будяку Л.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дубченку О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Царенко А.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Абрамян М.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Костянецькій В.Я.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Леві В.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Мусієнку В.В.
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки
Про виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Стародуб Д.А.

28 сесія 7 скликання

Про призупинення процесу добровільного об’єднання територіальних громад
Про звіт про виконання селищного бюджету за 1 півріччя 2018 року
Про внесення змін до штатного розпису Устинівського дошкільного навчального закладу
Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про видачу ТОВ «Агрокомплекс» (ідентифікаційний код 31394728) нового Свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства імені Кірова,
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 19.09.2003 року №201
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 28.08.2018 року №531
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.12.1992 №336
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 14.05.2014 року №790
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мкртчян А.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мкртчян А.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бутовській С.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кучеренко Н.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Кучеренко Н.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Матяш Т.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петренко В.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Царенку О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шкабко М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва індивідуального гаража гр. Газдик В.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Царенку Д.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дорошенко Т.О.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки
Про надання земельної ділянки у власність гр. Муляві В.Ф.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Штець А.Р.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Новоторову С.П.
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки

29 сесія 7 скликання

Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 27.03.1995 року №44
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бурі В.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Деркачу М.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рибакову В.Ю.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Деркачу М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гончаренку О.Л.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ігнатенку І.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кіріченку В.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Понзелю Д.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Понзель І.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Демчук О.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Нетис Л.П.
Про внесення змін в рішення селищної ради від 19.04.2018 року №471