Рішення Устинівської селищної ради1 сесія 7 скликання


Рішення-1-сесії-7-скликання


2 сесія 7 скликання


Рішення-2-сесії-7-скликання


3 сесія 7 скликання

Рішення-3-сесії-7-скликання


4 сесія 7 скликання

Рішення-4-сесії-7-скликання


6 сесія 7 скликання

Рішення-6-сесії-7-скликання

7 сесія 7 скликання

Рішення-7-сесії-7-скликання

8 сесія 7 скликання

Рішення-8-сесії-7-скликання

9 сесія 7 скликання

Рішення-9-сесії-7-скликання

10 сесія 7 скликання

Відкрите голосування десятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 р.
Про селищний бюджет на 2017 рік
Про умови оплати праці голови селища та заступника селищного голови
Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень Устинівської селищної ради на 2017-2021р.р.
Про затвердження Програми соціального захисту учасників бойових дій – мешканців смт Устинівка на 2017 рік
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченку С.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівницва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Валігурі М.П.
про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівницва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гавришу Ф.М.
про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Амутниху О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бобку М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Остапчуку Г.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Жуку С.Г.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Ляхову І.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр.Мироненко С.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Семенченку В.Г.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на аукціоні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ювілейна, та продати право оренди земельної ділянки на аукціоні
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку на 2017 рік
Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 лютого 2016 року № 908 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

11 сесія 7 скликання

Відкрите голосування одинадцятої сесії сьомого скликання від 17.02.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями,які утримуються за рахунок селищного бюджету
Про сплату членських внесків до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України ” та Кіровоградського регіонального відділенням Асоціації міст України
Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Дашковичу Д.С.
Про затвердження програми економічного і соціального розвитку смт Устинівка на 2017 рік
Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 лютого 2016 року № 908 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»
Про встановлення ставок єдиного податку на 2017 рік
Про надання дозволу на відчуження комунального майна Устинівської селищної ради (літній кінотеатр)
Про внесення змін до рішення сесії селищної ради щодо складу виконавчого комітету Устинівської селищної ради
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 20.03.1995 року №37
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Бурі О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Присяжному В.В.
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання земельних ділянок у власність гр.Гавришу С.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства у спільну часткову власність гр. Нетису Л.Г. та Нетису М.Г.

12 сесія 7 скликання

Відкрите голосування дванадцятої сесії сьомого скликання від 07.04.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань голові селища
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 26.03.1992 року №78
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 28.12.1998 року №44
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 26.03.1992 року №78
ППро скасування рішення Устинівської селищної ради від 12.09.2016 року №160
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Костянецькій В.Я.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Терпаку Ю.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гужві З.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Г.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фесенко В.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр.Гавришу Ф. М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Глобі В.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Шкабко В.В.

13 сесія 7 скликання

Відкрите голосування тринадцятої сесії сьомого скликання від 24.05.2017 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2017 року
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО Кривіцькому П.В., Рисєву А.С., Шавотіну С.В.
Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік в смт Устинівка
Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень Устинівської селищної ради на 2017-2021р.р.
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 23.12.2011 року №267
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 18.12.2014 року №892
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гайдук А.Ф.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Глущенко С.Є.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Присташ С.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Терещенку Я.В.
ППро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Чупрун Л.Л.
ППро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Абрамяну А.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нетис Л.П.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Саченко В.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для індивідуального садівництва гр. Лисогор Л.Л.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горобець Н.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кам’яній О.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Присяжній Г.Ф.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Терещенко І.І.
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки ТОВ «НАФТА ОЙЛ ГРУП»
ППро надання земельних ділянок у власність гр. Валігурі М.П.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Камʼяному М.Г.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Носачову В.О.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Нужному В.О.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Цимбал Г.А.
Про визначення одержувача внесків органу місцевого самоврядування у статутний капітал суб`єкта підприємницької діяльності .

14 сесія 7 скликання

Відкрите голосування чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 27.06.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи селищному голові на 2017 рік.
Про надання планової відпустки селищному голові
Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деяких адміністративних послуг,яка зараховується до селищного бюджету
Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік в смт Устинівка
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 05.11.2014 року №863
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Камяному В.Г.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Могильній Т.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства громадянам Дюкову М.М. та Дюкова Н.К.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андріасяну А.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Волотко В.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ножко К.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Понзелю Є.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Понзелю О.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для ведення садівництва гр.Заїка Н.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Мельник Г.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Амутниху О.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Бобку М.М.

15 сесія 7 скликання

Відкрите голосування п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 29.08.2017 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 1 півріччя 2017 року
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про затвердження програми з покращення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в управліні Державної казначейської служби України в Устинівському районі Кіровоградської області на 2017 рік
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 23.07.2002 року №58
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 14.05.2015 року №940
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 17.02.2017 року №242
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Боркі В.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Будяку Д.А.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Петриченку А.Т.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Присяжнюку В.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення особистого селянського господарства гр. Грищенку В.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Дубченко Т.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Стеценку М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Волощук Г.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Куценко Л.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Ярошенко А.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нетису Л.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Халіляну С.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення садівництва гр. Комару А.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мельнику В.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петрашак В.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пшиченко Л.Ф.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рисєву А.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Слюсаренко О.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на аукціоні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ювілейна, та продати право оренди земельної ділянки на аукціоні
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на аукціоні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ювілейна, та продати право оренди земельної ділянки на аукціоні
Про надання земельної ділянки у власність гр. Дубині М.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва гр. Заїкі Т.В.

16 сесія 7 скликання

Відкрите голосування шістнадцятої сесії сьомого скликання від 25.10.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „Про селищний бюджет на 2017 рік”
Про звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року
Про взяття на баланс Устинівським дошкільним навчальним закладом земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності Устинівської селищної ради
Про взяття на баланс Устинівською селищною радою земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності Устинівської селищної ради
Про затвердження Програми соціального захисту населення Устинівської селищної ради на 2018 – 2020 роки
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 09.04.1979 року №2
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 28.09.2005 року №40
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 26.06.2013 року №634
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.04.2017 року №256
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування артезіанської свердловини КЗ «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст.»
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Масоріній Л.І
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Трикур Д.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Барицькому С.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Тараненку А.А.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Ткаченко Л.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Абрамян М.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андрішко М.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бігорі Г.К.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бойко О.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Будак Л.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лева В.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Новоторову С.П.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сафронову М.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Олексюк Д.Р.
Про зміну цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення в землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шаміровій С.Л.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Незаймай Н.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Натальченко Г.М.
Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду

17 сесія 7 скликання

Відкрите голосування сімнадцятої сесії сьомого скликання від 10.11.2017 р.

18 сесія 7 скликання

Відкрите голосування вісімнадцятої сесії сьомого скликання від 15.12.2017 р.

19 сесія 7 скликання

Відкрите голосування вісімнадцятої сесії сьомого скликання від 15.12.2017 р.

20 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцятої сесії сьомого скликання від 02.02.2018 р.

21 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять першої сесії сьомого скликання від 19.04.2018 р.

22 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять другої сесії сьомого скликання від 30.05.2018 р.

23 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять третьої сесії сьомого скликання від 26.06.2018 р.
Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи