Рішення Устинівської селищної ради1 сесія 7 скликання


Рішення-1-сесії-7-скликання


2 сесія 7 скликання


Рішення-2-сесії-7-скликання


3 сесія 7 скликання

Рішення-3-сесії-7-скликання


4 сесія 7 скликання

Рішення-4-сесії-7-скликання


6 сесія 7 скликання

Рішення-6-сесії-7-скликання

7 сесія 7 скликання

Рішення-7-сесії-7-скликання

8 сесія 7 скликання

Рішення-8-сесії-7-скликання

9 сесія 7 скликання

Рішення-9-сесії-7-скликання

10 сесія 7 скликання

Відкрите голосування десятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 р.
Про селищний бюджет на 2017 рік
Про умови оплати праці голови селища та заступника селищного голови
Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень Устинівської селищної ради на 2017-2021р.р.
Про затвердження Програми соціального захисту учасників бойових дій – мешканців смт Устинівка на 2017 рік
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченку С.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівницва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Валігурі М.П.
про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівницва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гавришу Ф.М.
про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Амутниху О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бобку М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Остапчуку Г.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Жуку С.Г.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Ляхову І.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр.Мироненко С.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Семенченку В.Г.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на аукціоні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ювілейна, та продати право оренди земельної ділянки на аукціоні
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку на 2017 рік
Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 лютого 2016 року № 908 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

11 сесія 7 скликання

Відкрите голосування одинадцятої сесії сьомого скликання від 17.02.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями,які утримуються за рахунок селищного бюджету
Про сплату членських внесків до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України ” та Кіровоградського регіонального відділенням Асоціації міст України
Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Дашковичу Д.С.
Про затвердження програми економічного і соціального розвитку смт Устинівка на 2017 рік
Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 лютого 2016 року № 908 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»
Про встановлення ставок єдиного податку на 2017 рік
Про надання дозволу на відчуження комунального майна Устинівської селищної ради (літній кінотеатр)
Про внесення змін до рішення сесії селищної ради щодо складу виконавчого комітету Устинівської селищної ради
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 20.03.1995 року №37
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Бурі О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Присяжному В.В.
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання земельних ділянок у власність гр.Гавришу С.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства у спільну часткову власність гр. Нетису Л.Г. та Нетису М.Г.

12 сесія 7 скликання

Відкрите голосування дванадцятої сесії сьомого скликання від 07.04.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань голові селища
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 26.03.1992 року №78
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 28.12.1998 року №44
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 26.03.1992 року №78
ППро скасування рішення Устинівської селищної ради від 12.09.2016 року №160
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Костянецькій В.Я.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Терпаку Ю.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гужві З.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Г.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фесенко В.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр.Гавришу Ф. М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Глобі В.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Шкабко В.В.

13 сесія 7 скликання

Відкрите голосування тринадцятої сесії сьомого скликання від 24.05.2017 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2017 року
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО Кривіцькому П.В., Рисєву А.С., Шавотіну С.В.
Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік в смт Устинівка
Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень Устинівської селищної ради на 2017-2021р.р.
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 23.12.2011 року №267
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 18.12.2014 року №892
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гайдук А.Ф.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Глущенко С.Є.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Присташ С.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Терещенку Я.В.
ППро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Чупрун Л.Л.
ППро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Абрамяну А.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нетис Л.П.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Саченко В.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для індивідуального садівництва гр. Лисогор Л.Л.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горобець Н.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кам’яній О.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Присяжній Г.Ф.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Терещенко І.І.
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки ТОВ «НАФТА ОЙЛ ГРУП»
ППро надання земельних ділянок у власність гр. Валігурі М.П.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Камʼяному М.Г.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Носачову В.О.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Нужному В.О.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Цимбал Г.А.
Про визначення одержувача внесків органу місцевого самоврядування у статутний капітал суб`єкта підприємницької діяльності .

14 сесія 7 скликання

Відкрите голосування чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 27.06.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи селищному голові на 2017 рік.
Про надання планової відпустки селищному голові
Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деяких адміністративних послуг,яка зараховується до селищного бюджету
Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік в смт Устинівка
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 05.11.2014 року №863
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Камяному В.Г.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Могильній Т.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства громадянам Дюкову М.М. та Дюкова Н.К.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андріасяну А.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Волотко В.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ножко К.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Понзелю Є.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Понзелю О.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для ведення садівництва гр.Заїка Н.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Мельник Г.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Амутниху О.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Бобку М.М.

15 сесія 7 скликання

Відкрите голосування п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 29.08.2017 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 1 півріччя 2017 року
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Про затвердження програми з покращення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в управліні Державної казначейської служби України в Устинівському районі Кіровоградської області на 2017 рік
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 23.07.2002 року №58
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 14.05.2015 року №940
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 17.02.2017 року №242
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Боркі В.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Будяку Д.А.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Петриченку А.Т.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Присяжнюку В.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення особистого селянського господарства гр. Грищенку В.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Дубченко Т.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Стеценку М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Волощук Г.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Куценко Л.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Ярошенко А.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нетису Л.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Халіляну С.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення садівництва гр. Комару А.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мельнику В.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петрашак В.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пшиченко Л.Ф.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рисєву А.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Слюсаренко О.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на аукціоні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ювілейна, та продати право оренди земельної ділянки на аукціоні
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на аукціоні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ювілейна, та продати право оренди земельної ділянки на аукціоні
Про надання земельної ділянки у власність гр. Дубині М.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Мельник Г.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва гр. Заїкі Т.В.

16 сесія 7 скликання

Відкрите голосування шістнадцятої сесії сьомого скликання від 25.10.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „Про селищний бюджет на 2017 рік”
Про звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року
Про взяття на баланс Устинівським дошкільним навчальним закладом земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності Устинівської селищної ради
Про взяття на баланс Устинівською селищною радою земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності Устинівської селищної ради
Про затвердження Програми соціального захисту населення Устинівської селищної ради на 2018 – 2020 роки
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 09.04.1979 року №2
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 28.09.2005 року №40
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 26.06.2013 року №634
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.04.2017 року №256
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування артезіанської свердловини КЗ «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст.»
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Масоріній Л.І
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Трикур Д.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Барицькому С.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Тараненку А.А.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення садівництва гр. Ткаченко Л.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Абрамян М.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андрішко М.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бігорі Г.К.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бойко О.В.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Будак Л.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лева В.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Новоторову С.П.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сафронову М.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Олексюк Д.Р.
Про зміну цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення в землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шаміровій С.Л.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Незаймай Н.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Натальченко Г.М.
Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Агрокомплекс»
Про надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду

17 сесія 7 скликання

Відкрите голосування сімнадцятої сесії сьомого скликання від 10.11.2017 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 „ Про селищний бюджет на 2017 рік ”
Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
Зміни до доходів селищного бюджету на 2017 рік
ЗМІНИ ДО РОЗПОДІЛУ ВИДАТКІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА 2017 РІК
Про виплату компенсації за невикористану відпустку голові селища
Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку Устинівського дошкільного навчального закладу (смт Устинівка) на 2018-2020 роки
ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ТАРОЗВИТКУ УСТИНІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (СМТ УСТИНІВКА) НА 2018 – 2020 роки
Про затвердження програми освітлення Устинівської селищної ради на період 2018-2020 роки
Програма освітлення Устинівської селищної ради на період 2018- 2020 роки
Програма освітлення Устинівської селищної ради на період 2018- 2020 роки
Про затвердження програми підтримки комунального підприємства "Комунальник"
ПАСПОРТ Програмипідтримкикомунального підприємства«Комунальник» на 2018-2020роки
ПРОГРАМА підтримкикоммунальногопідприємства«Комунальник» на 2018 – 2020 роки
ПОКАЗНИКИ ПРОДУКТУ Програми підтримки комунального підприємства «Комунальник»
Про затвердження Програми будівництва та придбання соціального житла на території Устинівської селищної ради на 2018- 2020 роки
Про затвердження програми реформування житлово - комунального господарства Устинівської селищної ради на 2018-2020 р.р.
Програма реформування та розвитку житлово-комунального господарства Устинівської селищної ради на 2018-2020 роки
Ресурсне забезпечення програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Устинівської селищної ради на 2018-2020 роки
Про затвердження програми культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат у 2018 – 2020 роках
Програма проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменитих та пам’ятних дат у 2018 – 2020 роках
Ресурсне забезпечення програми Проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменитих та пам’ятних дат у 2018 – 2020 роках
Програма запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Устинівської селищної ради на 2018 – 2020 роки
Про затвердження програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Устинівської селищної ради на 2018 – 2020 роки
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 16.11.2013 року №706
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 29.08.2017 року №322
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 29.08.2017 року №326
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у спільну часткову власність гр. Нетису Л.Г. та Нетису М.Г.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Вуйченко Ю.П.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нетис С.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Дишуну Л.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Ковальовій Н.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення індивідуального садівництва гр. Ментинській В.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Рябовол Л.В..
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Рябовол П.К.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства гр. Стеценку М.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Писаченко І.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Решетняку Б.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Сусідко Н.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Устинівському РСТ
Про затвердження експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність
Про продовження терміну дії договору оренди землі Блажку О.Д.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Гладкому О.О.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Присяжнюку В.О.
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про затвердження Положення про цільовий фонд бюджету Устинівської селищної ради

18 сесія 7 скликання

Відкрите голосування вісімнадцятої сесії сьомого скликання від 15.12.2017 р.
Про звіт селищного голови
Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 199 «Про селищний бюджет на 2017 рік»
Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку
Зміни до доходів селищного бюджету на 2017 рік
Ресурсне забезпечення Програми розвитку місцевого самоврядування в Устинівській територіальній громаді на 2018-2020 роки
Ресурсне забезпечення Програми розвитку місцевого самоврядування в Устинівській територіальній громаді на 2018-2020 роки
Про затвердження Програми будівництва і ремонту доріг та забезпечення безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки в смт Устинівка
Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Устинівської селищної ради на 2018 – 2020 роки
ПРОГРАМА охорони навколишнього природного середовища Устинівської селищної ради на 2018-2020 роки
Ресурсне забезпечення до програми охорони навколишнього природного середовища Устинівської селищної ради на 2018-2020 роки
Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2018 рік
План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Устинівської селищної ради на 2018 рік
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.04.2017 року №250
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Костянецькій В.Я.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Кошовій Н.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Семенченко В.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Яременко Н.Г., гр. Яременко Ю.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Гуземі І.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Шульгіну О.С.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Волотку В.Г.
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки
Про надання земельної ділянки у власність гр. Мельнику В.О.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Рисєву А.С.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Коваленку О.В.

19 сесія 7 скликання

Відкрите голосування вісімнадцятої сесії сьомого скликання від 15.12.2017 р.
Про селищний бюджет на 2018 рік
Про умови оплати праці селищного голови
Про затвердження структури та штатної чисельності працівників апарату селищної ради
Структура та штатна чисельність працівників апарату Устинівської селищної ради
Про затвердження структури та штатної чисельності працівників Устинівського дошкільного навчального закладу
Структура та штатна чисельність працівників Устинівського дошкільного навчального закладу
Про затвердження програми економічного і соціального розвитку смт Устинівка на 2018 рік
Програма економічного і соціального розвитку смт Устинівка на 2018 рік
Перелік програм селищної ради, які передбачається фінансувати у 2018 році
Заходи та ресурсне забезпечення соціально-економічного розвитку смт Устинівка на 2018 рік
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 10.07.2009 року №418
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Гришко А.С.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Лазаревій Л.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Омельченко Л.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шаповалову В.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ящишину Ф.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Чупрун Л.Л.
Про затвердження експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність
Про затвердження експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність

20 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцятої сесії сьомого скликання від 02.02.2018 р.
Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „ Про селищний бюджет на 2018 рік ”
Помісячний розподіл іншої субвенції районному бюджету
ЗМІНИ ДО РОЗПОДІЛУ ВИДАТКІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА 2018 РІК
Джерела фінансування селищного бюджету на 2018 рік
"Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів селищного бюджету у 2018 році
Про сплату членських внесків до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України ”та Кіровоградського регіонального відділенням Асоціації міст України
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 05.07.2014 року №864
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 24.03.2016 року №81
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Бурі В.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Карпенко Н.А.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Григорчук Н.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Крива О.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гладкому О.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кожевник Л.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Курилку Г.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Новікову Л.В.
Про встановлення пам’ятного знаку
Про затвердження детального плану території (0,75 га) для розміщення складських приміщень по вул. Миру, 98а в смт Устинівка

21 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять першої сесії сьомого скликання від 19.04.2018 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік
Про внесення змін до рішення селищно ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання таустаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету
Граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету
Про затвердження Положення про електронні петиції
ПОЛОЖЕННЯ про електронні петиції
Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання
Про внесення змін до складу виконкому селищної ради
Про затвердження Статуту комунального підприємства «Комунальник» Устинівської селищної ради у новій редакції
СТАТУТ комунального підприємства «Комунальник» Устинівської селищної ради
Про затвердження програми з проведення робіт зі встановлення (зміни) меж смт Устинівка на 2018-2020 р.р.
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про скасування п.474 рішення Устинівської селищної ради від 22.11.1993 року №291
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 03.03.2009 року №379
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 07.09.2010 року №852
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Іващенко Л.Д.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іващенко Л.Д.
ППро надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кривій Г.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Левицькій Н.І.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ящишину Ф.І.
Про надання дозволу комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування в межах смт Устинівка Устинівського району Кіровоградської області
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення індивідуального садівництва гр. Мангасаряну Г.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення індивідуального садівництва гр. Мангасаряну Е.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Андріасяну А.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Абрамян М.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Олійник О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ращенко І.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Руденко Ю.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шатрову В.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Середенку О.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування Устинівській районній раді
Про надання земельних ділянок у власність гр. Абрамян М.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Вуйченку Ю.П.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Гуземі О.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Ковальчук В.М.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Рябовол Л.В.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Рябовол П.К.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Стеценку М.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Жук Л.В.
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки

22 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять другої сесії сьомого скликання від 30.05.2018 р.
Про звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2018 року
Про внесення змін до програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації тех.- ногенного та природного характеру на те- риторії селищної ради на 2018 -2020 роки
Показники продукту селищноїкомплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Устинівської селищної ради на 2018-2020 роки
Про затвердження вартості харчування та встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі
Про надання планової відпустки селищному голові
Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2019 рік в смт Устинівка
ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО,ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1
ПП О Л О Ж Е Н Н Я про земельний податок на 2019 рік
СТАВКИ земельного податку
Порядок сплати єдиного податку
Фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців для першої групи платників єдиного податку
Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Зміни до доходів селищного бюджету на 2018 рік
Джерела фінансування селищного бюджету на 2018 рік
ЗМІНИ ДО РОЗПОДІЛУ ВИДАТКІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА 2018 РІК
Міжбюджетні трансферти з селищного бюджету місцевим/державному бюджетам на 2018 рік
Помісячний розподіл іншої субвенції районному бюджету
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 03.03.2009 року №379
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для для ведення садівництва гр. Андонівій І.А.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність для для ведення садівництва гр. Мулику Д.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Берест О.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Устинівській районній раді
Про надання дозволу на виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання земельної ділянки у власність гр. Халіляну С.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Ящишину Ф.І.
Про надання земельних ділянок у власність гр. Ткаченко Л.С.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки

23 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять третьої сесії сьомого скликання від 26.06.2018 р.
Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи

24 сесія 7 скликання

Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про вилучення земельних ділянок у жителів смт Устинівка
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Демчук О.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лещенку А.М.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кудіновій О.Г.
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Штець А.Р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для будівництва та обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дергільовій Т.Ю.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Демчук О.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Корніченко З.Ф.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кудінову В.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кудінові О. Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мотенко В.П.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченку А.О.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Штець А.Р.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Будяку Л.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Котовій Н.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Кривій Г.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Тараненку А.А.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Ящишину Ф.І.
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки
Про надання дозволу щодо відведення земельної ділянки

25 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять третьої сесії сьомого скликання від 27.07.2018 р.
Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад
Про добровільне об’єднання територіальних громад

26 сесія 7 скликання

Відкрите голосування двадцять третьої сесії сьомого скликання від 07.08.2018 р.
Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад
Про добровільне об’єднання територіальних громад

27 сесія 7 скликання

Про добровільне об’єднання територіальних громад
Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад
Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2017 року № 417 „Про селищний бюджет на 2018 рік”
Про скасування рішення Устинівської селищної ради від 29.08.2017 року №321
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та виготовлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кулакевичу Р.Я.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для для ведення індивідуального садівництва гр. Будяку Л.І.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дубченку О.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Царенко А.М.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Абрамян М.В.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Костянецькій В.Я.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Леві В.І.
Про надання земельної ділянки у власність гр. Мусієнку В.В.
Про припинення дії договору оренди земельної ділянки
Про виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність для ведення індивідуального садівництва гр. Стародуб Д.А.